Kontakt i współpracaO blogu


Witam Was serdecznie, mam na imię Karolina i jestem mamą trzech chłopców.

Naszą pasją są gry planszowe, na co dzień dużo gramy dlatego na blogu znajdziecie sporo recenzji rodzinnych gier planszowych. Wiele z nich wzbogacona jest o moje pomysły na urozmaicenie zasad, dopasowanie ich do możliwości młodszych graczy oraz wykorzystanie ich w edukacji.
Bardzo bliska jest mi matematyka, dlatego duża część gier i aktywności, które chcę Wam pokazać, związanych jest z królową nauk.

Kolejną liczną grupę artykułów na blogu stanowią wpisy dotyczące przygotowanych przeze mnie gier, zabaw i arkuszy pracy. Pokazuję jak można samodzielnie stworzyć pomoce edukacyjne, które będą wspierać rozwój naszych dzieci.

Na blogu chcę się z Wami dzielić naszymi pomysłami, inspirować i zachęcać do działania.

Zapraszam Was w podróż do świata gier i zabaw, ciekawych książek i kreatywnej zabawy. Mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej :)

Naszą aktywność i najnowsze wpisy możecie też śledzić na Fanpage oraz na Instagramie


Kim są moi czytelnicy


Zdecydowaną większość stanowią rodzice szukający pomysłów na ciekawe i wartościowe spędzenie czasu z dzieckiem oraz osoby poszukujące rekomendacji dotyczących gier dla dzieci i młodzieży.  Częstymi gośćmi bloga są też nauczyciele i terapeuci chcący wzbogacić swój warsztat i zaproponować swoim podopiecznym interesujące aktywności dostosowane do ich potrzeb edukacyjnych.Statystyki blogaPoniżej statystyki bloga za okres od 1 do 31 marca 2020.na zdjęciu zrzut ekranu ze statystykami bloga za okres marzec 2020
Jeśli macie jakieś pytania lub jesteście zainteresowani współpracą, zachęcam do kontaktu mailowego:dzieciaki.z.potencjalem@gmail.com